Традиції освіти в Україні

Опубліковано Svetlana Ishchenko

девушки-студенты украинского университета - girls-students of the Ukrainian university

Традиції освіти в Україні

Українці – одна з найосвіченіших націй світу. Вам важко знайти тут людей, які закінчили лише школу, адже для отримання роботи вони повинні мати хоча б одну профільну спеціальність. Тому жителі України закінчують коледжі, університети та академії. Щоб утримувати сім’ю, українці нерідко вибирають варіант навчання на заочних відділеннях університетів. Навіть якщо вони вже мають диплом про вищу освіту, але вирішують змінити роботу, то з готовністю йдуть на додаткові профільні курси. Українці люблять вчитися протягом усього життя і вважають, що успіх їм приносить не тільки відвідування уроків, а й – зусилля для отримання досвіду і самоосвіта. Диплом повинен бути підтверджений реальним досвідом роботи і розумінням предмета – так вважають українці.

Традиції отримувати Вищу освіта тут закладалися ще на початку XVII століття.

Києво-Могилянська Академія була заснована в 1632 році. А ще на 600 років раніше – українська княжна Анна Ярославна, яка вийшла заміж за французького короля Генріха I, на весілля до Франції привезла з собою багато книг. Дочка князя Київської Русі – Ярослава Мудрого могла добре не тільки їздити верхи, а й добре писати і читати.

Серед керівників Київської Русі (так називалася 1000 років тому Україна) знання цінувалися не менше, ніж багатство нареченої. У Києві у ті часи вже відкривалися школи, грунтувалися бібліотеки, переписування і переклад книг були важливою державною справою. Жінки прагнули отримувати знання на рівні з чоловіками, хоча й не завжди вдавалося реалізовувати ці бажання.

українські відомі жінки

Сьогодні українці приділяють багато уваги своїм дітям. Знання абетки, квітів, цифрах, основ геометрії заохочується батьками з 2-3 х річного віку. На момент, коли діти повинні йти в школу, а це не менше 6-ти років, вони повинен читати, писати букви і вирішувати дуже прості математичні приклади.

Також в Україні дуже популярні студії для розвитку дітей – танцювальні, музичні, спортивні, для розвитку конструювання та малювання. У шкільні роки юні українці намагаються не обмежуватися тільки відвідуванням школи. Велика частина дітей цього віку обов’язково відвідують творчі студії, у яких вони розвивають якості, потрібні при виборі майбутньої професії. По досягненню 20-и річного віку багато юнаків та дівчат в Україні не тільки ходять до Університетів чи коледжів, але вже мають досвід тимчасової роботи.

Вже на останніх курсах навчання, українські студенти, як правило прагнуть до часткової зайнятості. Так зберігається  можливість і відвідувати заняття і мати свої гроші для особистих розваг та потреб. Якщо ж вдається таку  роботу знайти у тій спеціалізації, де вони здобувають освіту, то вони швидше освоюють професію, яку вибрали під час вступу до Університету. Так навчання закріплюється одержуваною практикою. Можливо, тому українці за середнім рівнем IQ другі після японців. А будь-який інтелект добре розвивається, якщо вирішує завдання у різних сферах діяльності. Плюс додаткове матеріальне забезпечення не буде зайвим для тсудентів.

Деякі компанії в Україні йдуть назустріч студентам і пропонують гнучкий графік роботи. Наприклад, погодинна робота у вільний від навчання час – у кафе, у службах доставки вантажів, робота в інтернеті, допомога у виховуванні дітей та інше. Таким чином, молоді чоловіки і дівчата отримують досвід у командній роботі та у спілкуванні з людьми різного віку і професій, що є теж важливим у подальшоій карьєрі.

Максимально документів для завантаження - 5. Можливі розширення файлу: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальний розмір файлу - 5 Мб
close-link
Максимально документов для загрузки - 5. Возможные расширения файла: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальный размер файла - 5 Мб
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link