Відгуки

Аннотації та відгуки про навчання в Україні від наших студентів.

the opinion of an African student about learning in Ukraine
"Ваша мрія отримати цікаву й потрібну професію в університеті стає реальністю."

Гарного дня, мене звуть Zogba Achille. Я приїхав за тисячі кілометрів з Західної Африки. Маю івуарійське громадянство.

Я дуже радий бути сьогодні в Україні з метою продовження навчання в галузі відновлюваної енергетики. У цій країні можно знайти різні спеціалізації для вивчення в університетах. Вчитися дійсно складно, але якщо ви наполегливі – то з кожним днем ви будете краще розуміти мову, лекції педагогів університету та знайдете тут багато друзів.

Щодо мого приїзду в Україну, я дякую людині, що став моїм вчителем – це Бамба Фаліку. Компанія “Ishchenko Company” тут в Україні є дуже серйозним і надійним агентством у своєму напрямку діяльності.

Для всіх тих, хто хоче продовжити навчання в Україні, я пропоную довіряти цьому агентству, адже з ним ваша мрія отримати цікаву й потрібну професію в університеті стає реальністю.
Я дякую вам!

Вітаю вас, мене звати Коломб. Коли ми вирішуємо продовжити навчання за кордоном, ми завжди має до цього особливе відношення –  нетерпіння та ентузіазм! 

Вибір країни – один з найбільших питань для студентів! Зробіть вибір України, яка є гарною, мирної і гостинною країною, в якій у вас буде можливість вчитися, розуміти російську і українську мови. Адже тут добре знають обидві мови і ви будете мати практику для української та російської мов.
 Компанія “Ishchenko Company” забезпечить вам повний супровід “вашого файлу до його установки тут”. Тобто вас зустрінуть в аеропорту, а потім проведуть до університету та  гуртожитку.
 Крім того, ви вже можете звільнитися від гонитви на адміністративному рівні, тому що спеціалісти компанії подбають про це. Так що ваша єдина турбота – це навчання.
Зараз я здобуваю освіту в
Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

 Мій досвід роботи з цією компанією був більш ніж корисним! Тепер я турбуюся про те, щоб брати уроки, а вони піклуються про адміністративні питання! Дякую!

girl student from africa
"Вибір країни - один з найбільших питань для студентів!"
"Це був перший час снігу, а також прохолодний вітер, який сильно дув..."
a student from africa

 

Доброго дня, мене звуть Stéphane, і зараз я навчаюся в Україні. Точніше – на Підготовчому відділенні Хіміко-технологічного університету у м. Дніпро. А отримав я таку можливість через “Ishchenko Company“.

Я хотів би розповісти вам про всі кроки до мого приїзду сюди в Україну.
Як і було узгоджено, мені довелося відправити передплату, щоб отримати моє запрошення, яке я чекав, і протягом двох тижнів я отримав лист від DHL. Отже, я передав це Запрошення у консульство. І ось так я отримав візу завдяки міжнародній системі роботи українських консульств та через довіру до мене.

Потім подорожував до України з компанією TURKISH AIR LINE. Поїздка пройшла нормально, але була трохи затримана зупинкою в Стамбулі. Після прибуття в Київський аеропорт, я пройшов контроль без проблем. А після цього мене привітала компанія з великою любов’ю та радістю. Але також треба підкреслити, що я був виморений і трохи розгублений. Це був перший час снігу, а також прохолодний вітер, який сильно дув, а також відкриття нової мови для мене. Ця мова є досить складною. Неможливо навчитися розуміти все зразу, треба побачити, щоб вчитися. Але сьогодні все стає краще.

Ми тоді взяли поїзд до мого міста. Ми приїхали близько 5 годин. Таким чином я мав гарний відпочинок у дорозі, а тоді ми поїхали до мого університету для узгодження Контракту.

"А що для вас? Якщо ви все ще сумніваєтеся. Думаю, я б переконав вас у своєму власному розумінні."

Через тиждень у мене була зустріч з імміграційною службою для оформлення дозволу на проживання. Я вже отримав Посвідку – спеціальний документ для права знаходження в Україні на час навчання. Сьогодні у мене все добре, і я рухаюся по місту і країні без проблем, і у мене немає проблем з поліцією.

Україна – прекрасна країна, де приємно вчитися.  Тут такий добрий і щедрий народ. Тут я ніколи не відчував расизму. Далеко від того, що люди розповідали нам про цю країну. На закінчення скажу, що я радий бути там до кінця свого навчання в університеті. А що для вас? Якщо ви все ще сумніваєтеся. Думаю, я б переконав вас у своєму власному розумінні.
Велике спасибі.

Максимально документів для завантаження - 5. Можливі розширення файлу: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальний розмір файлу - 5 Мб
close-link
Максимально документов для загрузки - 5. Возможные расширения файла: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальный размер файла - 5 Мб
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link