Харківський інститут фінансів Київського національного торговельно-економічного університету

Харківський інститут фінансів КНТЕУ

Харківський інститут фінансів КНТЕУ (Київського національного торговельноекономічного університету) — сучасний заклад освіти з підготовки висококваліфікованих фахівців — спеціалістів у галузі економіки, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, який має авторитет і популярність на ринку освітніх послуг Слобожанщини. За роки існування було підготовлено понад 50 тис. конкурентоспроможних фахівців.

Багато уваги приділяється поглибленню інтегрованості Інституту в міжнародну систему науки та освіти, збільшенню частки іноземних здобувачів вищої освіти. Харківський інститут фінансів має 17 міжнародних угод про партнерство. 7 з них укладено в 2017/18 н. р. з такими установами та організаціями: Міжнародний Університет Кіпру (Cyprus International University)
(Північний Кіпр), Північно-східний лісотехнічний університет (Northeast Forestry University) (КНР, м. Харбін), Університет Тлемсена (Алжир), Швейцарська Школа Бізнесу (SMBS); Товариством «Мондіаль віза та компанія» (Кот-д’Івуар), Товариством «НЖ Компанія» (Кот-д’Івуар),

Матеріально-технічна база: навчальні аудиторії із сучасним обладнанням; комп’ютерні лабораторії, обладнані новітніми ПК; бібліотека і читальні зали; актова та тренажерна зали.

До послуг студентів: упорядкований гуртожиток, медпункт; при кафедрах діють науково-дослідницькі товариства; працює студентська рада. Студенти реалізують творчі здібності та інтереси, беручи участь у традиційних святах філії, концертах художньої самодіяльності, конкурсах, літературно-музичних вечорах, диспутах тощо. Працюють клуби та гуртки різного спрямування. Особливо популярним є туристично-пошуковий гурток, члени якого прокладають численні маршрути Карпатами, Карелією, Слобожанщиною тощо.

Харківський інститут фінансів КНТЕУ отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України щодо надання освітніх послуг у сфері вищої освіти з підготовки іноземних громадян за акредитованими напрямами та спеціальностями і з 2014 року проводить підготовку іноземних студентів.

В інституті отримують вищу освіту за різними формами та рівнями навчання близько 200 іноземних громадян з таких країн як: Азербайджан, Камерун, Узбекистан, Марокко, Гвінея, Туніс, Кот-д’Івуар, Ізраїль, Коморські острови, Туреччина, КНР, Гамбія тощо.

По приїзду в Україну іноземного студента обов’язково зустріне представник компанії, що запрошує на навчання в обраному вами університеті. Він проводить його в університет для вирішення документальних формальностей і далі для поселення в гуртожиток.

Проживають студенти в комфортабельному гуртожитку, загальна площа якого складає більше 7000 м2. В гуртожитку створені всі умови для того щоб студенти почувалися, як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, полицями, шафами, столом та стільцями, холодильниками, телевізорами. У кожній кімнаті метало-пластикові вікна. Декілька років тому проведено кабельне телебачення. Гуртожиток підключено до локальної мережі Internet.

Працює актова зала (на 150 місць), спортзал, який обладнано сучасними тренажерами, є тенісній та більярдний столи.
Будівля гуртожитку дев’яти поверхова, блочна система. На кожному поверсі: 5 кімнат – на 2 особи, 4 кімнати – на 3 особи, кухня, кімната для умивання, два туалетних приміщення, душова кімната.

У окремому приміщенні працює пральня, обладнана сучасними пральними машинами, камера схову.

Факультети, спеціалізації:

Фінанси, банківська справа та страхування. Магістр, бакалавр.
Студенти спеціальності одержують значний обсяг фундаментальних знань та практичних навичок у галузі державних фінансів й управління фінансовими ресурсами підприємств. Особливість підготовки фінансиста–аналітика полягає у поглибленому вивченні процесів бюджетного планування, фінансово-кредитної діяльності, казначейської справи; здійсненні контролю за формуванням та використанням державних фінансових ресурсів.

Облік і оподаткування. Магістр, бакалавр.
Фахівець у галузі обліку і оподаткування здатний приймати оптимальні управлінські рішення із забезпечення обліково-аналітичної роботи підприємств і організацій різних форм власності, здійснення аудиторських перевірок, проведення експертизи прогнозування показників бюджету на різних рівнях, забезпечувати об’єктивною й достовірною інформацією про фінансовий стан та результати діяльності підприємства. Особливістю підготовки студентів зі спеціальності «Облік і оподаткування» є формування системи знань з облікових дисциплін, знання яких забезпечить ведення бухгалтерського обліку підприємницької діяльності, організацій та установ державного сектору економіки, оволодіння навичками оподаткування бізнесу.

Міжнародні економічні відносини. Магістр, бакалавр.
Сучасний світовий бізнес відчуває нагальну потребу у фахівцях з міжнародних економічних відносин, які б добре зналися на формах і методах міжнародної торговельної діяльності й професійно орієнтувалися в закономірностях та основних тенденціях розвитку світових і регіональних товарних ринків. Тенденції до нестабільності й посилення ризиків у міжнародному бізнес-середовищі вимагають ґрунтовної підготовки фахівців відповідної спеціальності в галузі зовнішньоторговельної та міжнародної інвестиційної діяльності, валютних та обліково-економічних операціях.

Менеджмент. Магістр, бакалавр.
Фахівці цієї спеціальності орієнтовані на керування процесами та організаціями у реальному бізнес-середовищі, на раціональне використання матеріальних, фінансових і трудових ресурсів. Менеджери повинні володіти високим рівнем професіоналізму в прийнятті управлінських рішень, передбачати перспективи розвитку будь-якої організації чи установи, мати розвинене почуття соціальної відповідальності, критично-конструктивний стиль мислення, бути відкритими до інновацій. Фахівець з менеджменту має спеціальні знання з проблем психології та етики ділового спілкування, управління персоналом, дослідження ринків, прогнозування товарної політики, рекламної та зовнішньоекономічної діяльності, грошового обігу, кредиту, бухгалтерського обліку, соціальної відповідальності за ринкову діяльність підприємства.

Дозвілля студентів у фінансовому інститі проходить яскраво та позитивно! Талановиті юнаки і дівчата можуть показати своїм ровесникам вміння співати, танцювати та проявляти творчі здібності у різних напрямках. Наприклад, можно прийняти участь у щорічному шоу “Міс та Містера ХІФ” та прийняти схвальні оплески.

Максимально документів для завантаження - 5. Можливі розширення файлу: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальний розмір файлу - 5 Мб
close-link
Максимально документов для загрузки - 5. Возможные расширения файла: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальный размер файла - 5 Мб
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link