Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я

where to study at a doctor cheaper?
Іноземні та українські студенти тепер можуть отримати кваліфікацію лікаря за спеціальністю 222 «Медицина» вже з вересня 2019 року!
Університет імені Альфреда Нобеля презентує новий освітній напрям нового Інституту в м. Дніпро, Україна.

Сучасний медичний виш, який було створено у 2018 році на основі найкращих традицій вищої медичної освіти Київського Медичного Університету та найкращих сучасних інноваційних тенденцій менеджменту Університету імені Альфреда Нобеля. У цьому році інститут робить перший набір студентів – буде цікаво й інформативно!
Інститут має ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти щодо підготовки фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Ліцензія МОН від 28.11.2018.

Запрошуємо до нового “Дніпровського інституту медицини та громадського здоров’я” вивчати, як професійно лікувати людей за піклуватися про їх здоров’я.
Клінічна практика проходить в сучасних медичних центрах міста Дніпра з другого року навчання.
New Medical University of the Dnipro
Переваги навчання у "Дніпровському інституті медицини та громадського здоров'я":

 – диплом державного зразка та міжнародний диплом;

– навчання за спеціальністю 222 «Медицина», що інтегрує інноваційні наукові методи класичного навчання і сучасних медичних практик;

– навчання відповідно до європейських стандартів;

– можливість поглибленого вивчення медичної термінології іноземною мовою та проходження практик за програмами академічної мобільності та програмами партнерства;

– за підтримки студентських товариств ПВНЗ «Київський медичний університет» та Університету імені Альфреда Нобеля брати участь у науково-практичній та дослідницькій діяльності;

– набуття практичних навичок у провідних клінічних закладах охорони здоров’я м. Дніпра;

– закордонне стажування;

– вчитися у видатних діячів науки та медицини;

– отримати позаконкурсне післядипломне навчання в інтернатурі, клінічній ординатурі та аспірантурі.

New Medical University Ukraine
Строк навчання - 6 років.
Групи з англійською чи українською мовами навчання.

«Київський медичний університет» та Університет імені Альфреда Нобеля відкрили новий вищий навчальний заклад, тому що здобувати професію медика тут в Україні дуже популярно у багатьох іноземних громадян. Особливо серед індійських та африканських студентів. Бо ціна за навчання у медичних вишах конкурентна у порівнянні із європейськими, а рівень досить високий. Звичайно, що пропонується навчання по програмі магістра на спеціалізації “Медицина”.  На вибір – навчання англійською чи українською мовами. Якщо абітурієнт вирішив вчитися на українській мові, то перед цим він проходить Підготовче відділення. Початок підготовки щодо отримання освіти на українській мові проходить два раз на рік: восени з 1-го вересня до 1 листопада та – навесні  з 1-го березня.

Лекції викладають педагоги з Киева, Харкова та Дніпра. Студенти отримують подвійний Диплом, один з яких міжнародного рівня. Медична практика  проходить з другого курсу. Місця отримання практики – в Україні та европейських країнах у приватних та державних медичних закладах.

Крім цього, університет імені А.Нобеля, на базі якого працює медичний інститут, пропонує студентам насичену програму студентського життя. Тут часто проходять олімпіади та конкурси, дні абітурієнта, фестивалі, змагання, святкування міжнародних свят та інше. Юнаки та дівчата також можуть бути учасниками студентських клубів – наукового, політичного чи дискусійного напрямку.

Українські університети та інститути мають великий досвід викладання для іноземних студентів.


Наша компанія надає інформаційну підтримку абітурієнтам та їх родичам, що шукають найкращі варіанти здобуття медичної освіти у Європі.
Пропонуємо допомогу з в’їздом та супровід від аеропорта до інституту. Оформлення та пересилання офіційного Запрошення на навчання.
Отримання вищої освіти в Україні за Подвійним дипломом – дуже цікава пропозиція для можливості працювати медичним спеціалістом у багатьох країнах світу. Також можете дізнатись про інші спеціалізації, що пропонує для вивчення університет ім. Альфреда Нобеля.

Максимально документів для завантаження - 5. Можливі розширення файлу: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальний розмір файлу - 5 Мб
close-link
Максимально документов для загрузки - 5. Возможные расширения файла: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальный размер файла - 5 Мб
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link