Перетинання державного кордону України

Перетинання державного кордону України

Перед прибуттям студента в аеропорт,  університет надсилає факсом чи електронною поштою копію письмового Повідомлення. У цьому документі вказано точно ціль  прибуття іноземного громадянина в Україну. Тому обов’яково надайте повну інформацію компанії, представник якої буде вас зустрічати.

Які саме дані треба передати компанії? Це: дата, час і пункт відправлення і пункт свого прибуття, а також номер рейсу (аеропорти). З оригіналом цього Повідомлення вас і зустрічає представник компанії, який також прописаний у документі – його ім’я, прізвище та контактний телефон.

Якщо Вас зустрічають друзі або знайомі, поінформуйте університет про їх контактні телефони, оскільки перед Вашим прибуттям університет надсилає на пункт прикордонного контролю інформацію про Ваше прибуття і про тих, хто Вас зустрічатиме. Під час проходження прикордонного контролю прикордонна служба може пересвідчитись, чи Вас дійсно зустрічають ті особи, які зазначені у повідомленні університету. Такі заходи спрямовані на забезпечення Вашої безпеки у незнайомій країні, особливо у випадках, коли Ваш університет знаходиться у іншому місті України. Наприклад, ваш літак прибув у Київ, а потім вам треба поїздом їхати до міста Дніпро.

При проходженні прикордонного контролю з Вами може бути проведено детальне інтерв’ю, під час якого офіцери прикордонної служби повинні переконатись у цілі Вашого прибуття в Україну, фінансовому забезпеченні Вашого перебування на навчанні. Рекомендуємо підготуватись до такого інтерв’ю – Вам необхідно чітко знати, до якого університету ви прямуєте, де він знаходиться, де Ви будете жити під час навчання,  за якою спеціальністю будете навчатися. Лист-повідомлення університету про Ваше прибуття є при цьому важливим! При неуспішному проходженні прикордонного інтерв’ю Вам може бути відмовлено у в’їзді в Україну. Але, як правило, таке трапляється дуже рідко.
Важливо заздалегідь дізнатися у представника, що вас зустрічає у аеропорту про час відправлення потяга. Це у тому випадку, якщо до іншого міста треба прямувати залізничним транспортом. І щоб вчасно встигнути на час відправлення потяга, ви можете аргументувати перед офіцерами прикордонної служби своє більш швидке проходження інтерв’ю.

Якщо ви маєте усі потрібні документи, то прибуття в Україну іноземного студента є не складним етапом на шляху до до українського університету.

Максимально документів для завантаження - 5. Можливі розширення файлу: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальний розмір файлу - 5 Мб
close-link
Максимально документов для загрузки - 5. Возможные расширения файла: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальный размер файла - 5 Мб
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link