Ukrainian symbols

Про нас

Компанія ФОП Іщенко запрошує іноземних студентів на навчання в українських університетах. Ми здійснюємо посередницьку діяльність в сфері освіти і надаємо об’єктивну інформацію про якість навчання, умови проживання в Україні та специфіку спілкування з українськими громадянами.

Українські університети пропонують широкий вибір спеціалізацій для іноземних студентів. Отримати європейський диплом за українською ціною ви можете – в багатьох університетах країни – адже за останні кілька років навчальні заклади отримали ексклюзивну можливість видавати два дипломи – український і європейський. В Україні можна отримати професію в унікальних вузьких або популярних сферах. 

city street - Dnipro
city street - Dnipro

Вас чекають – досвідчені викладачі,  повсякденна практика української мови, нові корисні знайомства і кращі роки у вашій студентському житті. Зверніть увагу, що Україна дає можливість навчання на денній формі навчання, заочній та дистанційній. Також ви можете здобувати освіту англійською мовою.

Наше завдання – з’єднати двох потрібних один одному важливих елементів: того, хто шукає нові знання – абітурієнта і того, хто  може дати ці знання – колектив професійних педагогів.

У комплекс наших послуг входить:
– надання інформації про навчальний заклад України;
– передача пакета документів від особи абітурієнта Приймальній комісії університету;
– оплата Запрошення і навчання від імені абітурієнта;
– відправка Запрошення в країну перебування абітурієнта;
– зустріч іноземного студента по прибуттю в Україну і супровід його до моменту поселення в гуртожиток;
– підтримка студента в багатьох питаннях, що виникають під час перебування іноземного студента в Україні.

Після отримання Запрошення на навчання, зі студентом укладається Договір з фірмою ФОП Іщенко, який гарантує підтримку іноземного студента по прибуттю його в Україну. Будьте впевнені, що по приїзду Вас обов’язково буде зустрічати представник компанії, що запрошує на навчання в обраному університеті. Він проведе Вас до університету, а потім – для поселення в гуртожиток. Ми ставимося з великою увагою до кожного нового студента і докладаємо всіх зусиль, щоб він був впевнений у своєму виборі країни для здобуття вищої освіти.

Підтвердити якість наших послуг можуть студенти, вже приїхали в Україну з нашою підтримкою в розділі. Вони зоставили “відгуки та аннотації” або можуть розповісти особисто, якщо ви з ними знайомі.

city street
the opinion of an African student about learning in Ukraine

Відповідальний фахівець - Бамба Фаліку

відповість вам французькою, російською та англійською.

Russian-speaking employee of the company

Відповідальний фахівець - Іщенко Світлана Петрівна

відповість вам на українській і російській.

Максимально документів для завантаження - 5. Можливі розширення файлу: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальний розмір файлу - 5 Мб
close-link
Максимально документов для загрузки - 5. Возможные расширения файла: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Максимальный размер файла - 5 Мб
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link
Maximum documents to send - 5. Possible file extensions: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx. Maximum file size is 5 MB.
close-link